SZYBKI KONTAKT

1. WTK dziewcząt i chłopców do lat 14, grupowo-pucharowy

Trzy dni trwał Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 14, zorganizowany przez KS Start-Wisła Toruń w hali MOSiR Na Skarpie. Dzisiaj (poniedziałek, 22 stycznia) rozegrane zostały finały gry pojedynczej. Wśród chłopców najlepszym okazał się Aleks Mikołajczak z podpoznańskiej Soboty, który minimalnie pokonał Ignacego Eckardt z Fast Tennis Bydgoszcz - 6/2 2/6 10/8. Turniej dziewcząt wygrała Anna Nastały (KT Arka Gdynia), która w trwającym dwie godziny meczu pokonała koleżankę klubową - Karolinę Kacprzyk. Turniej debla chłopców wygrali bracia Franciszek i Ignacy Eckardt. Turniej debla dziewcząt wygrała para Julia Ochocińska (TAT)- Natasza Szok (KT GAT Gdańsk) pokonując w finale naszą Helenę Marską i Antoninę Pilarską. Helena Marska dobrze zaprezentowała się także w singlu - w ćwierćfinale uległa Karolinie Kacprzyk 2/6 6/3 9/11. W turnieju wystąpił też nasz Piotr Kopyciński, który w ćwierćfinale uległ 2/6 3/6 zwycięzcy całego turnieju Aleksowi Mikołajczakowi.