SZYBKI KONTAKT

3. Turniej TENIS 10

Niedziela 25 lutego 2024. Od godz. 13.00 do późnego wieczora w hali MOSiR w Toruniu ul. Przy Skarpie 4 grali najmłodsi tenisiści w turnieju TENIS 10, zorganizowanym przez KS Start-Wisła Toruń. Najpierw kategorię czerwoną wygrał Mateusz Witkowski (KS Start Łódź) który po zaciętej walce pokonał Juliana Jankowskiego (NST). Następnie do walki przystąpili nieco starsi zawodnicy w kategorii zielonej. Wśród dziewcząt zwyciężyła niepokonana Marika Lewandowska (STK Sopot) na drugim miejscu - Wiktoria Wrzeszcz (TS Idea Sport Toruń). Najliczniej obsadzony turniej chłopców do lat 10 wygrał Borys Karczewski (AZS Łódź), który w finale pokonał Macieja Dudzińskiego (NST) 1/4 4/1 10/3. W turnieju wystąpił jeden nasz zawodnik - Szymon Chuchra, jednak konfrontacja z ogranymi w turniejach przeciwnikami okazała się zbyt trudna. Podziękowania dla Antoniny Żelazkiewicz, Heleny Bochockiej i Michała Lemańskiego za sędziowanie młodym adeptom tenisa.