SZYBKI KONTAKT

12. FONTE CUP 2024

Niedziela 01 września 2024 stała pod znakiem tenisa w wydaniu młodych i najmłodszych adeptów tenisa. W Centrum Tenisowym Na Skarpie 31 dziewcząt i chłopców w wieku od 7 do 18 lat rywalizowało w czterech osobnych turniejach o piękne puchary ufundowane przez Palarnię Kawy FONTE. W najmłodszej grupie (7-8 lat) najlepiej zaprezentowali się: Natalia Juraszek (I miejsce), Aleksander Gołaś (II miejsce), Marcel Kozłowski (III miejsce). W grupie 9-10 latków pierwsze miejsce zajął Jakub Gustak, drugie - Aleksander Kula, trzecie - Zosia Dzik. W najliczniejszej grupie 11-13-latków zwycięstwo przypadło Konstancji Balejko, drugie miejsce zajęła Magdalena Barańska a trzecie Bruno Mućka. W kategorii OPEN zwyciężyła Lena Murawska, drugi był Aleksander Lemański, trzecie miejsce zajęła Julia Ochocińska. Impreza, oprócz swojego wątku sportowego miała szczytny cel charytatywny - na rzecz córki naszego byłego zawodnika, obecnie trenera TAT Bernarda Muchy. Podziękowania dla firmy FONTE (szczególnie dla Łukasza Jurkiewicza), dla wszystkich uczestników turnieju i sporego grona osób zaangażowanych w organizację i wspaniałą oprawę imprezy a także dla osób, które wzięły udział w licytacjach na rzecz małej Helenki.