SZYBKI KONTAKT

4. Halowe Mistrzostwa Województwa do lat 12 i 16

Całą sobotę i niedzielę (18-20.03.2023) od 9.00 do 21.00 i jeszcze trochę w poniedziałek, trwały mecze Halowych Mistrzostw Województwa do lat 12 i 16. Wystartowało łącznie 40 zawodniczek i zawodników. Graliśmy w systemie grupowo-pucharowym więc nikt nie kończył udziału w turnieju po pierwszym przegranym meczu. Najlepsze skrzatki to: Lena Murawska (TAT Toruń) - 1 miejsce, Zuzanna Zawieja (TAT Toruń) - 2 miejsce, Michalina Weznerowicz (TS Idea Sport Toruń) - 3 miejsce. Wśród skrzatów świetnie zaprezentował się nasz Aleksander Lemański, który zajął drugie miejsce. Zwyciężył Franciszek Eckardt a 3 miejsce zajął jego brat-bliźniak - Ignacy Eckardt (obaj FAST Tenis Bydgoszcz). W kategorii do lat 16 wystartowała min. nasza niespełna 12-letnia Julia Peplińska i to był bardzo udany występ bo Julia zdobyła puchar za zajęcie drugiego miejsca ! Pierwsze miejsce zdobyła Alicja Tomczyk (TAT Toruń) a trzecie -Zofia Łopuszyńska (SKT Centrum Bydgoszcz). Wśród chłopców do lat 16 triumfowali zawodnicy SKT Centrum Bydgoszcz: 1 - Kornel Nowaczewski, 2 -Danił Konovalyuk. Nagrody za trzecie miejsce odebrali zawodnicy TAT Toruń: Natan Mossakowski i Maciej Furman. Mistrzostwa zorganizował KS Start-Wisła Toruń.