SZYBKI KONTAKT

AKTUALNOŚCI

I. Ogłaszamy nowy nabór !  Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież do podjęcia treningów tenisowych w naszym klubie. Oferujemy zajęcia w małych grupach prowadzonych  przez Katarzynę Szulc-Kapustkę - zatrudnioną niedawno, młodą ale z doświadczeniem, ambitną, w niedawnej przeszłości doskonałą zawodniczkę naszego klubu.

Nasze motto: Nie każdy nasz zawodnik zostanie Mistrzem Polski ale każdy nabędzie umiejętności, które dadzą satysfakcję także w dorosłym życiu, po drodze dostarczając dużo radości i emocji,  hartując organizm i charakter młodego człowieka.

 

II. "Wakacje z tenisem". Organizujemy dwa turnusy półkolonii letnich  w dniach 4-8 lipca i 22-26 sierpnia 2022, na kortach Centrum Tenisowego MOSiR Toruń ul. Przy Skarpie 4. Dzieci pod okiem naszej trenerki Katarzyny Szulc-Kapustki będą mogły zacząć swoją przygodę z tenisem albo podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Liczba miejsc na jednym turnusie ograniczona do 16, opłata za jeden turnus wynosi 650 zł. Poniżej szczegóły, dokumenty do pobrania.

Program półkolonii

Karta kwalifikacyjna

Regulamin półkolonii