SZYBKI KONTAKT

14. Halowe Mistrzostwa Województwa do lat 18 i 12

W finale mistrzostw do lat 12 dziewcząt zdecydowane zwycięstwo bydgoszczanki Liliany Tataruch. Na drugim miejscu Lena Murawska - zawodniczka Toruńskiej Akademii Tenisowej. Trzecie miejsce zajęła nasza Helena Marska. Puchar, który w nagrodę otrzymała, to jej pierwsze takie trofeum, mamy nadzieję, że nie ostatnie. Wśród dziewcząt do lat 18 znów zwycięstwo bydgoszczanki. Klaudia Pielesiak wyraźnie pokonała zawodniczkę TAT - Alicję Tomczyk. Kolejne miejsca także dla zawodniczek TAT: trzecia -Julia Grzelak, czwarta - Zuzanna Wojas. W gry podwójnej triumfowała para zawodników TAT: Tomasz Soboczyński i Natan Mossakowski, którzy wynikiem 6/4 6/4 pokonali parę Maciej Furman - Józef Kopyciński. Mistrzem Województwa chłopców do lat 18 został Tomasz Soboczyński (TAT), drugie miejsca zajął Mateusz Lipczynski (STZ M.Łuczak Inowrocław) a trzecie - Józef Kopyciński (TAT).